THEBALM NUDE’TUDE PALETTE

TheBalm Nude’Tude palette is in no means a new palette but I haven’t spoken about it yet. I don’t remember if I have maybe used it in a tutorial, but I do use it quite often. So today I’ll show you swatches and soon you will see three makeup looks created with this palette (: This palette has 12 eyeshadows, all in the natural/neutral shade range. There are three matte (Sexy, Serious and Sleek), one matte with glitter (Silly), one satin matte (Sultry) and shimmery shades. In my opinion a matte skin shade is what would make this palette complete. Otherwise this mostly warm palette is very versatile, as it has some cool shades, so whichever you prefer, you can create several beautiful looks. You can find the photo with swatches at the bottom of the post. All swatches are done on clean skin with no primer etc. 

DSC_2051

TheBalm Nude’Tude palette ei ole küll midagi uut, kuid blogis pole ma sellest siiski veel rääkinud. Toongi täna teieni veidi juttu, pilte ning lauvärvi näidiseid näitamaks milline on pigment. Üldjoontes mulle see palett väga meeldib ning saab kindlasti rohkem kasutust, kui ette kujutasin. Vähemalt iga teise kliendi puhul võtan selle kindlasti välja. Mis mulle aga ei meeldi, on see, et sellest on puudu matt nahatooni lauvärv. On kolm lauvärvi, mis peaks igas neutraalses paletis olemas olema, eriti kui paletis on 6+ lauvärvi. Minu meelest on nendeks matt nahatooni, matt keskmine pruun ning matt must lauvärv.

DSC_2054

Selles paletis on 12 naturaalsetes toonides lauvärvi ning paleti üldine tonaalsus on pigem soe. Selles on nii mõnigi külmem lauvärv samuti, seega mänguruumi siin on ning kogu palett annab võimalusi nii külmade kui soojade toonide austajatele. Lauvärvide nimed algavad kõik s-tähega ning kõik nad on omadussõnad, millega naisi iseloomustada.

 

DSC_2056

Lauvärvi näidised on puhtal nahal, aluskreemi ega midagi sellist ma ei kasutanud. Nägu näha, on lauvärvidel tugev pigment, ükski neist väga tuegva pudisemisega silma ei paistnud. Kergelt pudisevad on nad kõik, kuid liigset tüli see õnneks ei tee. Kokku on paletis kolm matti lauvärvi (Sexy, Serious, Sleek), üks sädelusega matt (Silly), üks satiinmatt (Sultry) ning ülejäänud on erineva sädelusastmega säravad lauvärvid. Filmisin seekord ka kolm erinevat meigivideot, milles just see palett on peategelaseks. (: Peagi saate ka neid näha!

xoliina23

2 Comments

  1. Tuuliki

    Ei jõua videoid ära oodata ja mul heameel, et lõpuks jälle tagasi oled :)

    • missliinaBlogger

      Mul on ka nii hea meel, et lõpuks jälle blogida saan! (:

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: