NEW IN: BACK 2 MAC & SOME MORE

Whispers of new and exciting brands launching in Estonia this month are getting me so hyped. But! Old and loved brands still have a place in my heart. And one of them is of course MAC. I just recently “back 2 MAC”-d 6 empty containers, so I got a brand new lipstick in return. My choice was safe – Hue. It’s one of those classic shades that suits every girl that comes to get their graduation makeup done. It’s also perfect for most bridal looks. Usually I’d mix something together but owning Hue will make my life definitely easier. As most of my empty containers were the Brush Cleanser bottles, of course I needed another one of that too. The third “new in” item is a matte eyeshadow in Rule. It’s a warm, rusty orange, perfect to warm up the crease. I’ve been missing this shade and finally I have it. I tried it out yesterday and I absolutely loved it, so the perfect addition to my collection. Have you gotten anything new from MAC recently?

//Linnapeal käivad sosinad uutest põnevatest meigibrändidest, mis sel kuul meie turule jõuavad ja mind rohkem kui elevile ajavad. Sellest hoolimata panevad ka vanad lemmikud mu südame kiiremini põksuma. Üks neist on muidugi MAC. Neil on üks tänuväärt programm, back 2 MAC, kus viies tagasi kuus tühja MAC-i pakendit, saad vastu musta või hõbedase vutlariga huulepulga. Mina valisin seekord tooni Hue, mis sobib enamikele lõpetajatest ja pruutidest. Enamasti olen taolise tooni ise kokku seganud, aga nüüd on elu veidi lihtsam. Et enamik mu tühjadest pakenditest olid just Brush Cleanseri omad, tuli ka uus pudel pinstlipuhastusvahendit osta. Kolmandana jõudis minuga koju matt lauvärv toonis Rule. Tegu on sooja roostekarva oranžiga, mis on imehea lauvakku silmameigi soojemaks muutmisel. Proovisin eile järele ja olen täiesti müüdud. Tundsin sellisest toonist väga pikalt puudust, niiet nüüd on see vägagi oodatult lõpuks mu kollektsioonis. Kas olete hiljuti midagi MAC-st soetanud? 

mac cosmetics liina

4 Comments

 1. Neiu

  Hirrrmsasti tahaks ka MACi peale regulaarselt kulutada, aga Tartus on see ikka võimatu..

  • LiinaBlogger

   Vot jah Eesti väiksuse miinus – kui ühes linnas mingi bränd on, siis teise nad tihti enam ei kipu :/ kuigi Kaubamajal võiks letid mõlemas linnas esindatud olla.

 2. Liis

  Pisut teemaväline küsimus, aga miks sa ei võta blogiauhindade jagamisest osa? Või üldse keegi teie BM grupist? :)

  • LiinaBlogger

   Ma ei oska teiste BMikate kohta vastata, aga mina ajan siin vaikselt oma asja ja ei tunne puudust mingitest auhindadest või tiitlitest. Minule on suurem tunnustus see kui lugejad käivad mu blogis kommenteerimas ja annavad tagasisidet sellele mis teen. Ja nii ma ei mõtlegi auhinnajagamistele jms, sest see ei ole mu jaoks oluline. (:

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: